افزونه وردپرس

افزونه وردپرس | خرید افزونه وردپرس ۱۰۰% ارجینال

افزونه وردپرس چست؟ خرید افزونه کاربردی وردپرس و فروشگاهی ارجینال!

افزونه وردپرس یا پلاگین وردپرس به مجموعه نرم افزار های جانبی cms وردپرس گفته می شود که هر کدام قابلیت، امکانات و ویژگی های جدید و منحصر به فردی را به وب سایت اضافه می کنند که در دو نوع نسخه ارجینال و نسخه پرمیوم عرضه می شوند، مجموعه قاب چین جهت خرید افزونه وردپرس کاربردی، فروشگاهی، پرمیوم و ارجینال و همچنین با کیفیت که از نیاز های اصلی یک وبسایت می باشند را گردآوری و در این بخش در دسترس کاربران خود قرار داده است تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتر از این افزونه ها استفاده کنید.

ارائه افزونه ارجینال وردپرس

تمامی افزونه کاربردی وردپرس و همچنین فروشگاهی ارائه شده به صورت ارجینال می باشند تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتر از آنها استفاده کنید.

ارائه بروزرسانی های بعدی

تمامی پلاگین ها و پلاگین های وردپرسی در قاب چین دارای بروزرسانی های بعدی می باشند که این نسخه ها در اختیاز خریداران قرار خواهید گرفت.

پشتیبانی حرفه ای

تمامی محصولات پرمیوم افزونه ارجینال وردپرس داری پشتیبانی مادام العمر می باشند و ما همراه شما در صورت وجود مشکل و ... خواهیم بود.

خرید افزونه وردپرس

همان طور که در بالا اشاره شد افزونه وردپرس به مجموعه نرم افزارهایی گفته می شود که هر کدام یک قابلیت جدید به وب سایت اضافه می کنند برای مثال پلاگین گراویتی فرم که با نصب آن شما قادر خواهید بود فرم های حرفه ای با طرح و شکل های مختلف ایجاد و در سایت نمایش دهد مانند فرم های چند مرحله ای ، فرح ثبت نام، فرم پرداخت و …، از این رو قاب چین با ارائه خدمات خرید افزونه وردپرس ارجینال وکاربردی و همچنین فروشگاهی نیاز تمامی کاربران به این نوع امکانات مورد نیاز وب سایت را براورده کرده و به صورت ارجینال در اختیار شما قرار داده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برای این مدیریت محتوا بی نهایت پلاگین و افزونه کاربردی وردپرس ارائه شده که در دو نسخه حرفه ای و رایگان می باشند. قاب چین بنا به نیاز های اصلی یک وبسایت اقدام به گردآوری بهریتن پلاگین وردپرس کرده و آنها را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

افزونه وردپرس فروشگاهی

افزونه وردپرس فروشگاهی به مجموعه پلاگین هایی گفته می شود که مورد نیاز یک سایت فروش محصول یا همان فروشگاهی می باشد مانند افزونه های کاربردی ووکامرس، پلاگین های جانبی ایزی دیجیتال دانلود و … که ما با گردآوری این نوع پلاگین وردپرس آنها را نیز در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا بتوانید از آنها جهت حرفه ای سازی وبسایت خود استفاده کنید.

افزونه وردپرس

اگر شما هم به دنیال خرید افزونه وردپرس هستید باید این نکته را عرض کنم که بسیاری از پلاگین ها که به نام ارجینال در سطح اینترنت و سایت های مشابه ارائه می شود نال بوده و دارای کد های مخرب و ویروس می باشند حتما هنگام خرید توجه لازم را داشته باشد. زیرا قاب چین هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد. جهت مشاهده جزئیات و خرید افزونه کاربردی وردپرس به ادامه این بخش مراجعه کنید.

افزونه وردپرس
افزونه وردپرس کاملا ریسپانسیو
ریسپانسیو و واکنشگرا

تمامی افزونه ارجینال وردپرس ارائه در قاب چین نسخه پرمیوم و کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا می باشند و در هر نوع صفحه نمایش با هر رزولیشنی به خوبی تغییر اندازه و قابل نمایش می باشند.

افزونه ها داری سئو قوی
کاملا سئو و بهینه سازی شده

تمامی افزونه کاربردی وردپرس ارائه شده در قاب چین علاوه بر ارجینال بودن و نسخه پرمیوم از کد نویسی فوق العاده و حرفه ای برخوردار هستند یعنی کاملا سئو شده و بهینه طراحی شده اند.

افزونه کاربردی وردپرس

پلاگین های ارائه شده به صورت گلچین بهترین ها در قاب چین کاملا کاربردی، فروشگاهی و به نوعی مورد نیاز هر گونه وبسایت می باشند و تمامی نیازهای یک سایت را برآورده خواهد کرد.

نسخه حرفه ای
حرفه ای

کاملا نسخه حرفه ای و با امکانات منحصر بفرد

امنیت بالا
امنیت بالا

داری امنیت عالی و بدون هیچ گونه باگ امنیتی

سازگاری با تمام قالب وردپرس
سازگار با تمام قالب ها

سازگاری با تمامی قالب های وردپرسی

کاربری راحت
کابری راحت و آسان

کاملا فارسی و داری کاربردی راحت و آسان

قیمت مناسب و ارزان
قیمت مناسب

داری قیمت های مناسب جهت خرید تمام کاربران

مشاهده و خرید پلاگین وردپرس

خرید پلاگین وردپرس یا همان افزونه وردپرس ارجینال و کاربردی جهت اضافه کردن امکانات و قابلیت های جدید به وبسایت از طریق بخش زیر و افزونه های مربوطه امکان پذیر است. این پلاگین ها شامل بهترین و کاربردی ترین های مورد نیاز یک وبسایت های شرکتی، پزشکی، فروشگاهی، خدماتی و … می باشند که میتوانید مشاهده و در صورت نیاز خرید خود را انجام داده و از آنها استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمامی افزونه های ارجینال وردپرس داری بروزرسانی های بعدی به صورت رایگان و همچنین ارائه پشتیبانی حرفه ای هستند. از این رو با خیالی راحت و اطمینان خاطر بیشتر می توانید آنها را تهیه کنید.

توجه: در ادامه می توانید ۱۲ افزونه که جدیدترین های قاب چین هستند را ببینید. همچنین برای مشاهده تمامی پلاگین های وردپرسی از طریق دکمه موجود در زیر لیست اقدام کنید.

افزونه های تجاری وردپرس

تمام افزونه تجاری وردپرس یا به نوعی افزونه کاربردی وردپرس که مورد نیاز یک سایت وردپرسی است را در این بخش از سایت می توانید مشاهده و آنچه که مورد نیازتان است را دریافت کنید. خرید افزونه وردپرس کاربردی از سایت قاب چین بسیار ساده است کافیست از طریق لیست بالا و یا با کلیک روی دکمه مشاهده پلاگین های ارجینال وردپرس وارد صفحه مربوطه شده و تمام پلاگین وردپرسی را مشاهده و هر کدام که نیاز دارید را تهیه کنید. و از خدماتی چون دریافت بروزرسانی های بعدی به صورت رایگان و پشتیبانی حرفه ای بهرمند شوید.