سئو سایت

سئو سایت – خدمات سئو سایت – بهینه سازی سایت

سئو سایت

سئو (Search Engine Optimization) یا به عبارتی سئو سایت به مجموعه عملیات ها و فعالیت‌ هایی گفته می‌شود که در راستای ارتقاء جایگاه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و … انجام می‌شود. لازم به ذکر است که این اقدامات و فعالیت‌های بهینه سازی سایت بر طبق فاکتور های سئو و الگوریتم های موتورهای جستجو بخصوص گوگل می‌باشد.

بهینه سازی سایت شامل بخش‌ های مختلف مانند ساختار سایت، استراتژی تولید محتوا، لینک سازی داخلی و همچنین سئو خارجی سایت می‌شود که هر چه با دقت و اصولی باشد به تبع نتیجه بهتری در نتایج موتورهای جستجو را به همراه خواهد داشت.

ما علاوه با ارائه خدمات سئو سایت، در این بخش جهت درک بهتر شما عزیزان به تمامی مباحث مهم سئو خواهیم پرداخت.

مشاوره رایگان

ارائه مشاوره تلفنی و همچنین حضوری کاملاً رایگان و حرفه‌ای توسط متخصصین قاب چین در راستای تصمیم سازی و نحوه شروع فعالیت بهینه سازی سایت و ارتقاء جایگاه آن در موتورهای جستجو

فرایند افزایش رتبه سایت

پس از برسی کامل تمامی قسمت‌های سایت (ساختار، لینک داخلی، محتوا، عناوین، لینک‌ های خارجی و ...) و تهیه یک چک لیست از برسی ها و در نهایت شروع فرایند سئو و افزایش رتبه سایت

پشتیبانی

پشتیبانی و پاسخگویی به تمامی سؤالات سئویی و بهینه سازی وب سایت مشتریان به شکل حرفه‌ای از طریق راه‌های ارتباطی که در دسترس قرار دادیم. ما تا کسب نتیجه مطلوب همراه شما هستیم.

خدمات سئو سایت

همان طور که در بالا به تعریف سئو سایت پرداختیم به مجموعه تکنیک ها و فعالیت ها در راستای بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو سئو گفته می شود. همچنین اگر یک سایت طبق فاکتورها تاثیر گذار بهینه سازی شده باشد بی شک در نتایج به خوبی دیده خواهد شد و این امر افزایش بازدید کننده و فروش خواهد شد. لازم به ذکر است که سئو دو مرحله یا می توان گفت دو دسته می باشد. (دسته ۱) سئو داخلی و (دسته ۲) سئو خارجی که باید هر دو مرحله به خوبی روی سایت اعمال شود تا بهترین نتیجه را گرفت. از این رو قاب چین با استفاده از کادر متخصص و با تجربه ای که دارد خدمات سئو سایت به شکل حرفه ای را ارائه کرده تا با بهینه سازی سایت در راستای رونق کسب کار شما کمک کند.

خدمات سئو داخلی

 • برسی سایت  های رقیب و تدوین برنامه رقابتی
 • برسی ساختار سایت و تصحیح مشکلات آنها
 • برسی محتوای سایت و رفع و تصحیح مشکلات آنها
 • برسی عناوین و تگ بندی های سایت
 • رعایت تمامی فاکتور های روی سایت، محتوا و کلمات کلیدی
 • برسی لینک سازی های داخلی و رفع مشکلات
 • و …

خدمات سئو خارجی

 • برسی کیفیت لینک سازی های خارجی و رفع و تصحیح آنها
 • دریافت بک لینک های با کیفیت طبق فاکتور های لینک سازی
 • بک لینک سازی طبیعی و اصولی با استفاده از کادر مجرب در امر بک لینک

 

خدمات سئو سایت
افزایش بازدید سایت
افزایش بازدید سایت (ترافیک طبیعی)

با سئو سایت و بهینه سازی اصولی و بر طبق فاکتورهای موجود سایت محبوبیت و ارزش بیشتری در برابر موتورهای جستجو مانند گوگل و ... پیدا خواهد کرد و این امر منجر به افزایش رتبه در نتایج و در نهایت ورودی کاربران بیشتری را در پی خواهد داشت که به تبع باعث فروش بیشتر و رونق کسب کار می‌شود.

ماندگاری بالای سایت
ماندگاری بالا و طولانی مدت

با سئو اصولی و همان طور که اشاره کردیم با بهینه سازی های لازم و بر اساس فاکتور های موجود روی سایت و بهبود رتبه آن جایگاه به نوعی در موتور های جستجو تثبیت و ماندگاری بالا و طولانی مدت را در پی خواهد داشت، همچنبن بدون هزینه های اضافی مانند تبلیغات گوگل و ... فروش بهتری برخوردار خواهد بود.

چرا سئو سایت؟

جستجو کاربران

بیش از %۷۵

خرید آنلاین با جستجو

بیش از %۹۰

دیدن صفحه یک جستجو

بیش از %۷۵

عدم اعتماد به تبلیغات گوکل

بیش از %۸۰

شروع سئو سایت

همین حالا استارت یک سئو و بهینه سازی خوب را بزنید!

برای این که بتوانید در عرضه کسب کار اینترنتی و رسته کاری خود یک موفقیت چشمگیر به دست بیاورید باید به تمامی اصول، تکنیک و استراتژی بازاریابی سئویی توجه ویژه‌ای داشته باشید و علاوه بر آن رقبای خود را آنالیز و برسی کنید تا آنها را به خوبی شناخته و سپس دست به کار شوید و سایتتان را به بهترین نحو ممکن در چهارچوب فاکتور های سئو ارتقاء دهید. بی شک با رشد کسب کار خود در کوتاه مدت و همچنین طولانی مدت روبرو خواهید شد. در ادامه می توانید خدمات سئو سایت قاب چین را مشاهده و مطالعه کنید تا با استراتژی سئویی ما آشنا شوید.

بسته‌های سئو

در ادامه لیست تعرفه های سئو را می توانید مشاهده و بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

پلن برنزی

شروع از ۱.۹ میلیون تومان
 • مشاوره رایگان سئو
 • برآورید دقیق هزینه
 • و ...

پلن نقره ای

شروع از ۳.۹ میلیون تومان
 • مشاوره رایگان سئو
 • برآورید دقیق هزینه
 • و ...

پلن طلایی

شروع از ۵.۹ میلیون تومان
 • مشاوره رایگان سئو
 • برآورید دقیق هزینه
 • و ...

سئو کلمه کلیدی

شروع از ۱.۵ میلیون تومان
 • مشاوره رایگان سئو
 • برآورید دقیق هزینه
 • و ...

سئو چیست؟ seo چه کاربردی دارد؟

seo  مخفف Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و … را دارد و تعریف های مختلفی می توان از آن داشت که در ادامه به برخی از تعریف های seo خواهم پرداخت.

سئو یا به عبارتی بهینه سازی موتور جستجو به مجموعه فعالیت ها، اقدامات، تغییرات و استراتژی هایی گفته می شود که با استفاده از آن می توان سایت را در نتایج رویت کرد و در نهایت رتبه سایت را ارتقاء داد. لازم به ذکر است که سئو سایت کار ساده ای نیست که هر شخصی بتواند آن را روی سایت پیاده سازی کند بلکه نیاز به یک دانش قوی در این رابطه می باشد.

سئو سایت جهت ارتقاء جایگاه کلمات کلیدی، صفحات و … یک سایت و افزایش رتبه آن یکی از مهمترین فعالیت های قاب چین است که می توانید از این خدمات استفاده کنید. زیرا الگوریتم های موتور جستجوی گوگل بیش از ۲۰۰ معیار در راستای رتبه بندی سایت ها را دارد که تیم متخصص قاب چین با رعایت این معیار ها قادر به ارتقاء رتبه و کسب نتایج برتر می باشد.

تاریخچه سئو

تاریخچه سئو

موتورهای جستجو مانند  Alta Vista، Yahoo،Infoseek  جزو اولین هایی بودند که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۰ شروع کردند که نمایش نتایج استراتژی قوی نداشت و نحوه نمایش آنها بر اساس حروف الفبا بود. اما با گذر زمان و رشد اینترنت موتورهای جستجوی جدیدی ایجاد شدند که از الگوریتم های قویتر نسبت به قدیم استفاده می کردند برای مثال می توان به تراکم کلمات کلیدی که در یک صفحه استفاده می شدند اشاره کرد، یعنی (تعداد دفعات تکرار یک عبارت تقسیم بر کل کلمات) با این کار و الگوریتم جدید موتورهای جستجو متخصصین و مهندسین سئو و بهینه سازی سایت جهت رویت و دیده شدن در نتایج این موتور ها شروع به فعالیت حرفه ای خود کردند تا بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند اما همچنان موتور ها رشد چشمگیری پیدا کرده و با گذر زمان الگوریتم های جدید را ارائه می کردند تا بتوانند بهترین نتایج را برای جستجو های مرتبط کاربران نمایش دهند این کار سئو کاران را وادار به استفاده از تکنیک های تاثیر پذیر می کرد. اما در این زمان سئو کاربران جهت کسب رتبه بهتر به و صورت (سئو اخلاقی و سئو غیر اخلاقی) کار می کردند تا بتوانند نتایج بهتری را بدست بیاورند.

در این میان بود که یک مقاله از سوی نیویورک تایمز در سال ۱۹۹۶ و ماه نوامبر منتشر شد که اشاره داشت به روش های غیر اخلاقی جهت دیده شدن در نتایج موتورهای جستجو توسط سئو کاران از این رو به چگونگی کار توسعه دهندگان و با استراتژی جاسازی کلمات کلیدی اشاره شده بود که با این تکنیک به راحتی موتورهای جستجو را دور زده و خود را در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می کردند.

خب همان طور که در بالا اشاره شد در گذشته نسبت به امروز بدست آوردن نتایج بهتر ساده تر بود زیرا متخصصین بهینه سازی سایت با استفاده از روش های غیر اخلاقی به راحتی قادر بودند خود را در نتایج بالا رویت و تضمین کنند. از این رو در حال حاضر با رشد چشمگیر موتورهای جستجو بخصوص گوگل به سختی می توان با سئوی سیاه یا همان با روش غیر اخلاقی نتایج تضمین شده را از آن خود کرد.

هدف از  سئو سایت چیست؟

هدف سئو یا بهینه سازی سایت به‌دست آوردن رتبه در موتورهای جستجو می‌باشد که با استفاده از روش، تکنیک و استراتژی های پاسخگوی الگوریتم به صوت کاملاً طبیعی صورت می گیرد. این کار مزایای زیادی برای کاربران و همچنین موتورهای جستجو را به همراه دارد زیرا با نمایش صفحات مرتبط در نتایج اعتماد بین موتور ها و کاربران افزایش پیدا می‌کند.

سئو علاوه بر دانش و تخصص نیازمند زمان کوتاه مدت و بلند مدت جهت کسب رتبه بهتر می باشد که باید صبر و شکیبایی لازم را داشت. کلمات کلیدی که در نتایج ظاهر می‌شوند باعث افزایش وردی سایت و در نهایت رونق کسب کارها می‌شوند از این رو برای هر مدیر وب سایتی قرار گرفتن در نتایج بالاتر مثلاً لینک یک تا سه بسیار هائز اهمیت است چرا که بیشتر کاربران بیش از ۵۸ درصد فقط روی این سه نتیجه کلیک می کنند پس اهمیت سئو فراتر از آن چیز است که تصورش را می توان کرد.

با توجه به این گفته ها مطمعنن به این پاسخ رسیدیم که هدف از سئو چیست و چه کاربردی دارد .از آنجایی که تحقیقات نشان می‌دهد بسیاری از کاربران که ریو لینک های طبیعی در نتایج موتورهای جستجو کلیک می‌کنند که آماری حدود ۷۲ درصد را نشان می‌دهد که این خود یک دیگر دلایل مهم اهمیت سئو و هدف از آن است. پس هر چقدر به صورت طبیعی و قدرتمند بر طبق فاکتور ها و الگوریتم های موتورهای جستجو مانند گوگل روی سایت کار شود نتیجه ای کاملاً بهتر را در پی خواهد داشت.

هدف از سئو را می توان در تأثیر گذاری روی ورودی و بازدید از وب سایت، برند شدن کسب کار، تبلیغات مؤثر و به‌صرفه، افزایش رتبه و ترافیک کاملاً طبیعی، افزایش فروش و رونق کسب کارها دانست.

سئو داخلی سایت

سئو داخلی یا On Page SEO چیست؟

سئو داخلی یا درون صفحه که از آن به عنوان On Page SEO نیز یاد می‌شود به مجموعه اقدامات و فعالیت هایی گفته می‌شود که با استفاده از آن می توان رتبه سایت را ارتقاء داد این فعالیت ها و اقدامات شامل: بهینه سازی کد های  html،  css،JavaScript  و …، بهینه سازی ساختار، محتوا، متن و تصاویر و هر آنچه که روی سایت بارگذاری می شود را شامل خواهد شد. در نظر داشته باشد که هر تغییری (درست یا بد) که روی سئو داخلی اعمال می‌شود در نتایج جستجو تأثر گذار خواهد بود.

سئو خارجی سایت

سئو  خارجی یا Off Page SEO چیست؟

به مجموعه فعالیت و اقداماتی که خارج از وب سایت انجام شوید را سئو خارجی یا Off Page SEO می گویید. این فعالیت‌ها شامل: بک لینک از سایت های دیگر، دریافت پیوند هایی که از یک سایت به سایت شما اشاره می کنند این روش از سئو سایت نیز می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش رتبه سایت به همراه داشته باشد. بنابراین باید به شکل طبیعی و قدرتمند به هماره دانش سئو خارجی اقدامات لازم را انجام داد. همچنین لازم به ذکر است که سئو خارجی نامحدود است.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید چیست؟ (White Hat)

به مجموعه تکنیک ها، اقدامات، و استراتژی هایی که طبق قوانین و اصول موتورهای جستجو جهت افزایش رتبه روی سایت اعمال می شود سئو کلاه سفید گفته می‌شود. با این روش دیگر فریب و یا فعالیت غیر اخلاقی وجود ندارد تا با جریمه، افت رتبه و … روبرو شد. لازم به ذکر است که با استفاده از این نوع سئو سایت شاید در کوتاه مدت نتیجه مطلوب نگرفت اما در درازا مدت علاوه بر کسب نتیجه ماندگاری بیشتری را در پی خواهد داشت.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست؟ (Black Hat)

سئو کلاه سیاه به مجموعه فعالیت، اقدامات و استراتژی هایی اطلاق می شود که به صورت غیر اخلاقی، خلاف قوانین موتورهای جستجو جهت افزایش رتبه سایت در نتایج اقدام می ‌شود. این روش شاید در کوتاه مدت با رشد چشمگیری روبرو باشد اما پس از برسی و مشاهده موتورهای جستجو در کوتاه مدت با جریمه های سنگین همراه خواهد بود زیرا اصلاً مورد تأیید نیست.

برخی از روش‌های سئو کلاه سیاه شامل:

 • محتوای تکراری و کپی
 • تکرار بیش از حد کلمات کلیدی در محتوا مقالات و صفحات
 • تکرار بی از حد کلمات کلیدی در عناوین مقالات و صفحات
 • بازدید و ترافیک فیک
 • بک لینک گیری های غیر طبیعی
 • بک لینک گیری بیش از حد در مدت کوتاه
 • و بسیاری دیگر ….

تکنیک های سئو و بهینه سازی موتور جستجو

به گفته محققان سئو تکنیک های و استراتژی های زیادی برای بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد که ما در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد. این موارد که در ادامه ذکر خواهیم کرد توسط یک پژوهش از سایت مایکروسافت بوده که می توانید ببیند.

 1. ایجاد نقشه سایت
 2. ایجاد فایلtxt
 3. اضافه کردن نقشه سایت به txt
 4. اضافه کردن url به نقشه سایت
 5. استفاده ازابزار های قوی جهت آنالیز crawl
 6. و …

چه مواردی موجب بهبود رویت وب سایت ها در موتورهای جستجو می‌شود؟

عواملی که در رویت وب سایت ها در جستجوگر ها را به همراه دارد شامل:

شرکت های صاحب جستجوگر ها: این عامل با ایجاد صفحه پرس و جو و دریافت نیاز کاربران نتایج مرتبط را در نتایج خود به آنها نشان می دهند.

سئوکار ها و متخصصین سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو: افراد، وبمستر ها و شرکت ‌هایی که با استفاده از استراتژی و ابزار های موجود در تلاش هستند تا رتبه وب سایت ها را ارتقاء دهند و به رویت آنها در جستجوگر ها برای کاربران کمک کنند.

کاربران و جستجو کنندگان: افرادی که در این نوع موتورهای جستجو به دنبال دریافت اطلاعات موردنیازشان هستند.

بنابراین طبق گفته محققان و مدیران جستجوگر ها کسانی که به دنبال بهینه سازی سایت و سئو هستند ابتدا باید دانش لازم را داشته و کاملاً متخصص باشند و با استفاده از فاکتور ها، خواسته ‌ها، معیار ها و آخرین تغییرات الگوریتم ‌های موتورهای جستجو آگاه بوده و تکنیک ‌هایی که منجر به افزایش رتبه سایت می‌شود مورد استفاده قرار دهند تا بتوانند نتیجه مطلوب را کسب کنند.

برخی از مهم‌ترین تکنیک های سئو سایت شامل:

 • به کارگیری عنوان صحیح و درست
 • استفاده از کلمات کلیدی هدف
 • تغییر اسامی فایل ها
 • استفاده از متا تگ ‌ها (Meta Tag)
 • بهینه سازی محتوای مقاله و صفحات
 • استفاده از سایت مپ (sitemap)
 • استفاده از robots.txt
 • افزایش لینک‌های خارجی
 • لینک‌های یک طرفه و و قدرتمند
 • و …

سئو یا تبلیغات اینترنتی

سئو سایت یا تبلیغات اینترنتی؟

در جوابان سؤال بدون مکث و تفکر مطمعنا باید عرض شود سئو سایت بهترین نتیجه را خواهد داشت تا تبلیغات. چرا که یک موتور جستجوی قدرتمند مانند گوگل با الگوریتم‌ های بسیار قوی و استخراج و نمایش طبیعی نیاز یک کاربر را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد به تبلیغات اینترنتی و حتی به تبلیغات گوگل اعتماد شود. بنابراین کاربران به نتایج موتورهای جستجو اعتماد بیشتری نسبت به تبلیغات دارند.

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت (خدمات seo) چیست؟

به مجموعه فعالیت‌ هایی که در راستای ارتقاء جایگاه صفحات و کلمات کلیدی یک سایت انجام می‌شود خدمات سئو گفته می شود این خدمات شامل فعالیت های داخلی و بیرونی نیز می‌باشد. فرایند خدمات سئو همیشگی بوده و تا زمانی که رقابت بین سایت ها وجود دارد این امر نیز وجود خواهد داشت.

خدمات سئو سایت (خدمات seo) یا همان خدمات بهینه سازی یکی از تخصص‌ های قاب چین است که در راستای ارتقاء جایگاه وب سایت‌ ها ارائه میدهد. همچنین بسیاری از شرکت‌ها و وبمستران و صاحبان کسب کارهای اینترنتی علاوه بر بازاریابی تبلیغاتی به دنبال نتایج برتر موتورهای جستجو مانند گوگل هستند تا بتواند فروش بیشتری داشته باشند. همچنین ما خدمات نگهداری و حفظ نتایج کسب شده برای کسب کارها را ارائه می‌دهیم.

خدمات سئو سفید

همانطور که در بالا به سئو کلاه سفید اشاره کردیم به مجموعه فعالیت ‌های سئویی که در راستای قوانین و فاکتور های موتورهای جستجو روی یک وبسایت اعمال می‌شود سئو سفید گفته می‌شود. موتورهای جستجو مانند گوگل با استفاده از رباط‌های بسیار قوی همیشه به دنبال نمایش بهترین نتایج به پرس جو کنندگان می‌باشد و سایت‌هایی که به صورت سئو سفید کار شده باشند اولویت اول را در جهت نمایش به کاربران خواهند داشت. همچنین این گونه وب‌سایت ها ماندگاری بسیار بالایی را خواهند داشت.

خدمات سئو سیاه

بلعکس سئو سفید به مجموعه فعالیت‌ها و اقداماتی که خلاف قانون و در راستای فریب موتورهای جستجو انجام می شود خدمات سئو سیاه گفته می‌شود. این روش شاید در کوتاه مدت پاسخگو باید اما به محض متوجه شدن ربات‌های گوگل و دیگر جستجوگر ها با جریمه سنگین روبرو شده و از نتایج حذف خواهند شد. از این رو قاب چین خدمات سئو خود را همیشه به صورت سفید ارائه کرده و می‌کند.

چرا خدمات سئو؟

قبل از هر چیزی باید عرض کنیم که بازاریابی به چند دسته تقسیم می‌ شوند که به ترتیب بازاریابی و تبلیغات رادیویی، تلویزیونی، محیطی و شبکه‌های اجتماعی و … و در رأس آنها بازاریابی سئو می‌باشد که از ویژگی ‌های بسیار خوبی نیز برخوردار است که در ادامه به این ویژگی‌ ها اشاره خواهیم کرد.

 • سئو سایت یا همان seo سایت کاملاً هدفمند بوده و نسبت به دیگر راه‌ های تبلیغاتی متمایز می‌باشد.
 • سئو یا همان خدمات بهینه سازی سایت از ماندگاری بالا و ضریب بازدهی بالایی نسبت به دیگر روش‌ های تبلیغاتی برخوردار است.
 • سئو داری هزینه‌ های کمتری نسبت به دیگر روش‌های بازاریابی تبلیغاتی است.
 • با آموزش سئو و کسب تخصص در این زمینه هر کسی می تواند کسب کار خود را به بهترین نحو مدیریت کند.
 • و …

قیمت، تعرفه و هزینه خدمات سئو و نحوه محاسبه آن

قیمت و هزینه سئو تمامی سایت‌ها یکسان نیست بلکه بر اساس مقدار ترافیک کلمه کلیدی، سختی کلمات کلیدی و … مشخص می ‌شود. از این رو قیمت سئو سایت‌ ها بر اساس این موارد که به آنها اشاره کردیم می ‌تواند قیمت‌ های متفاوتی را به همراه داشته باشند. اما این نکته را عرض کنیم که معمولاً هزینه خدمات سئو سایت با استفاده از ابزار قدرتمند Google Planner ارزیابی می‌شود.

چگونه باید به سئوکار و شرکت‌ های ارائه خدمات سئو اطمینان کرد؟

در این راستا به صورت طبیعی نگرانی هایی وجود دارد و اطمینان به شرکت‌های ارائه خدمات seo سایت توسط کاربران کمی سخت است. اما ما روش‌هایی برای اطمینان این گونه افراد و مدیران کسب کارهای اینترنتی در نظر گرفته‌ایم که تا جای ممکن می‌ تواند در انتخاب و اطمینان مؤثر باشد.

 • ابتدا جایگاه سایت سرکت ارائه دهنده خدمات سئو در نتایج موتورهای جستجو که تصمیم دارید با آنها همکاری کنید را برسی کنید و به بنید آیا خود نتیجه‌ای دارد یا خیر؟
 • در مرحله دوم دریافت نمونه کار سئو می‌ باشد که معمولاً این نوع شرکت‌ ها و متخصص بهینه سازی سایت داری نمونه کارهای موفق هستند.
 • درخواستی کنید ببیند آیا در قبال قرارداد تضمینی دارند یا خیر؟
 • دریافت قیمت سئو، شرکت ‌ها نباید قیمت‌های متعارف (کمتر و یا بیشتر) نداشته باشند.

خب طبق موارد بالا که به آنها اشاره شد می ‌توانید اطمینان خود به این نوع شرکت‌ ها و افراد سئوکار را نهایی کنید و سئو سایت خود را به آنها بسپارید.

معیار خدمات سئو قاب چین چیست؟

قاب چین با دارا بودن افراد و متخصصین سئوکار مجرب در صدد است که با دریافت هر گونه خدمات seo سایت آنها را به نتایج مطلوب برساند. مهم‌ ترین معیارهای خدمات سئو را می‌توانید در زیر ببینید.

برطرف کردن مشکلات فنی و ساختاری سایت

قبل از هر چیزی برسی و برطرف کردن مشکلات فنی و ساختاری سایت که باید توسط متخصصین تمامی زیر ساخت‌های وب سایت شناسایی و تصحیح شود. این کار توسط قاب چین انجام می‌شود و تمامی این مشکلات قبل از هر چیزی تصحیح و سپس به سراغ دیگر بهینه سازی های سایت می ‌رویم زیرا قبل این مرحله و انجام دیگر مراحل روی هر وبسات نتیجه خوبی را به همراه نخواهد داشت.

سئو سایت

بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت که همکام با رفع مشکلات فنی انجام می‌شود که یکی از این فعالیت‌ها افزایش سرعت سایت است که به شدت مورد توجه موتورهای جستجو مانند گوگل است.

تولید محتوا و ایجاد صفحات هدف

ما با برسی و شناخت از کلمات کلیدی هدف اقدام به تولید محتوای بهینه و صفحاتی که به عنوان هدف شناخته می‌شود اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. در نظر داشته باشد که یکی از معیارهای اصلی رشد سایت تولید محتوای سئو شده است که تاثیر بسزایی در شد هر کسب کاری دارد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی محبوب

یکی دیگر معیار های اصلی جستجوگرها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی محبوب می‌باشد که می تواند در رشد و کسب رتبه بهتر هر وبسایتی تأثیر گذار باشد. زیرا با این اقدام منجر به ارسال سیگنال‌های مؤثر و قدرتمند به وبسایت شده و در امر افزایش ترافیک تأثیر خواهد داشت.

فعالیت در دایرکتوری‌ها

فعالیت در دایرکتوری‌ های هدف همانند شبکه ‌های اجتماعی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است که می تواند در ارتقاء جایگاه و رشد کسب کارهای اینترنتی تأثیر گذاری خوبی داشته باشد. که قاب چین این نوع خدمات سئو را نیز در کنار دیگر موارد روی وبسایت مشتریان اعمال می‌کند.

ساخت بک لینک های کاملاً طبیعی

از آنجایی که شنیده‌ها حاکیست اعتبار بک لینک‌ها همانند قبل از ارزش بالایی برخوردار نیست اما هنوز هم دارای اعتبار است و به وفور تأثیر خود را در رشد سایت‌ها و ارتقاء در نتایج را به همراه دارد، البته باید در امر شناسایی این که باید از چه سایت هایی لینک گرفته شود و یا گرفته نشود. تیم متخصص سئوکار قاب چین با شناسایی این سایت‌ ها جهت دریافت بک لینک طبیعی اقدام و از تأثیرات منفی و بک لینک های بی ارزش خودداری می‌کند.

مدیریت وبلاگ سایت

وبلاگ محیطی است که در آن می توان محتواهای سایت را نمایش داد. لازم به ذکر است که دامنه اصلی هر وبلاگی از قدرت بسیار خوب برخوردار است که با دریافت و لینک از آنها و یا با لینک دهی به هر سایتی از این نوع وبلاگ ‌ها امتیاز و اعتبار خوبی را منتقل کرد. از این رو یکی دیگر از خدمات قاب چین مدیرت وبلاگ ‌هاست و از آنها جهت کسب اعتبار سایت استفاده می‌کند.

صفحه اول و لینک اول گوگل

هدف قاب چین ارتقاء کلمات کلیدی، صفحات هدف و …  می ‌باشد به طوری که تضمین صفحه یک و حتی لینک یک را به مشتریان خود می‌دهد. همچنین خدمات سئو و ماندگاری در نتایج دیگر اقدامات ما است که آن را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

تبدیل کلیک به مشتری

امروزه بیش از %۹۰ کاربران که از جستجوگرها استفاده می کنند با نیت خرید است. از این رو سئو وب سایت یک فرصت استثنایی برای صاحبان کسب کارهای اینترنتی است تا جایگاه خود را در صدر نتایج تثبیت کرده و از مشتریان زیادی بهره ‌مند شود. متخصصین سئو سایت قاب چین هر روزه با برسی الگوریتم های جدید و تغییرات آنها بروز بوده و با ایجاد و اعمال تغییرات روی سایت آنها را در نتایج ارتقاء می‌دهند. همین چنین با تکرار مجدد باید عرض کنیم سئو کلاه سفید تخصص ماست.

سئو وب سایت

در رابطه با سئو وب سایت برای مدیران وبسایت ها سوالات متعددی وجود دارد که ما در ادامه به برخی از این سوالات مهم پاسخ دادیم.

سئو سایت چگونه است؟

سئو سایت داری اقدامات زیادی است که از انتخاب دامنه شروع می ‌شود تا افزایش سرعت سایت و رعایت فاکتور های سئو که توسط موتورهای جستجو برای بهینه سازی هر چه بهتر و دیده شدن در نتایج جستجو که برای داشتن یک سایت حرفه‌ای و قدرتمند نیاز به اعمال این فاکتور هاست. به برخی از مهمترین فاکتور ها در همین بخش اشاره شد و مجدد به صورت مختصر در این پاراگراف عرض می‌کنیم. رعایت این فاکتور ها را در دستور کار قرار دهید: رفع مشکلات ساختاری و فنی وب سایت، افزایش سرعت سایت، استفاده درست از کلمات کلیدی هدف، استراتژی محتوایی برای ماندگاری بیشتر کاربران، درج عناوین جذب کننده جهت کلیک، دریافت بک لینک‌های مفید و طبیعی، ریسپانسیو بودن سایت برای موبایل و …

چه زمان هایی به سئو نیاز داریم؟

سئو سایت چیزیت که متوقف نخواهد شد و نمی‌توان به یک بار سئو و یا یک دوره از آن بسنده کرد. زیرا هر روزه شاهد تغییرات جدید موتورهای جستجو روی الگوریتم‌ ها و همچنین ارائه الگوریتم جدید هستیم. از این رو باید به صورت منظم در طول فعالیت روی سئو سایت متمرکز شد جدیدترین دستورات و قوانین را ریو سایت اعمال کرد. همچنین اگر بنا بگذاریم که به‌روزرسانی جدید از سوی الگوریتم ها وجود نداشته باشد، دیگر رقبا با فعالیت بیشتر به راحتی قادر خواهند بود نتایج را جابجا کنند که این اتفاق ممکن است برای شما نیز بیفتند و عقب رانده شود. پس تصمیم می‌گیرم سئو را به صورت منظم همیشه زیر نظر داشته و در آن تعلل نداشته باشد.

آیا باید حتماً سئو کار استخدام کنم یا خیر؟

سئو نیاز به یک آگاهی و دانش تخصصی است اما بدان معنی نیست که هر شخصی قادر به کسب این دانش نیست هر کسی می‌تواند با سپری کردن یک دوره راه و روش و همچنین تکنیک و استراتژی سئو را یاد گرفته و از صرف هزینه جهت دریافت خدمات سئو از سئوکار و شرکت‌ ها جلوگیری کند .این نکته را هم متذکر می‌شوم که شرکت‌ها و اشخاص سئوکار همیشه بروز بوده و با استخدام آنها علاوه بر رشد سریع ماندگاری بهتری را در نتایج به همراه خواهد داشت زیرا از تکنیک‌ ها و روش‌ های مؤثری می‌ توانند استفاده کنند.

جهت سئو وب سایت پیش‌نیازهایی چون آموزش و آشنایی با الگوریتم‌ ها و فاکتور های سئو، آگاهی استفاده از افزونه‌های سئو، دانش رفع مشکلات فنی و ساختاری سایت و … نیاز است که باید دانش خود را در رابطه با هرکدام بیشتر کنید تا بتوانید بهینه سازی سایت خود را به دست بگیرید.

چگونه می‌توان بر روی سئو نظارت کنیم؟

ابزارهای زیادی برای نظارت و برسی وضعیت سئو وجود دارد که مهمترین و قدرتمندترین آنها گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) است که می‌ توانید با ثبت سایت در این ابزار کنترل کامل وضعیت سایت خود را به دست بگیرد. همچنین علاوه به را این ابزار گوگل ابزارهای زیادی ارائه شده که هر کدام خصوصیت و ویژگی‌های خاص خود را دارند مانند گوگل وبمستر تولز (Google Webmaster Tools)  که  شامل گزینه ‌های متعدد جهت مدیریت بخش‌های مختلف سایت اعم از مشکلات ساختاری، ریسپانسیو بودن و نبود، تعداد بک لینک‌ها، ارر ها و بسیاری دیگر می‌باشد.

متا تگ‌ها چیست و آیا اهمیت دارند؟

متا تگ‌ها به مجموعه از قطعه متن‌ها گفته می‌شود که در محتویات سایت از آنها استفاده می‌شود. برخی از آنها شامل: عنوان(title) توضیحات(description)  روبات (robots)

لازم به ذکر است ک این متا تگ‌ها در طاهر صفحات مشخص نیست و بیشتر در کدهای HTML قابل رویت هستند اما موتورهای جستجو و ربات ها به خوبی آنها را برسی و شناسایی می‌کنند. در رابطه با اهمیت این متا تگ‌ها باید عرض کنیم که به گفته بسیاری از متخصصین سئو سایت موتور جستجوی گوگل در رتبه بندی خود متکی به این نوع متا تگ ها نیست به طوری که منسوخ شده‌اند. اما همچنان ما شاهد این هستیم که این نوع متا تگ‌ ها داری ارزش هستند و اطلاعات مفیدی را از محتوا به موتورهای جستجوگر منتقل می‌کنند. پس متا تگ‌ ها اهمیت دارند.

نقشه سایت چیست و چرا وجود آن در هر وب سایتی مهم است؟

نقشه سایت یا sitemap که با فرمت XML ایجاد می‌شود که درون آن URL های سایت قرا می‌گیرد و به موتورهای جستجو کمک بسزایی در امر استخراج اطلاعات می‌کند و آخرین به‌روزرسانی های سایت در داخل آن جای می‌گرید تا سریع ایندکس شوند.

طول محتوای تولید شده باید چقدر باشد؟

طبق برسی و تحلیل‌های محققان و متخصصین سئو وب سایت محتویاتی با طول بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه جایگاه بهتری نسبت به دیگر محتواها دارند.

بک لینک چیست؟

بک لینک به پیوندهایی گفته می‌شود که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می‌شود. از نظر گوگل این نوع پیوندها که طبیعی به نظر برسند در رشد و ارتقاء جایگاه سایت‌ها بک لینک گیرنده تأثیر خوبی دارد. همچنین بک لینک‌ها از نظر سئو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند به عبارتی هر چقدر بک لینک مفید، طبیعی به نظر برسند رشد آن سایت بیشتر و ارتقاء جایگاه را به همراه خواهد داشت. اما اگر این اقدام به صورت غیر طبیعی و کاملاً از روی قصد نیت و همچنین از صفحات غیر مرتبط گرفته شده باشد با جریمه گوگل روبرو خواهد شد.

بک لینک

بک لینک بخریم یا نخریم؟

امروزه سایت های فروش بک لینک بسیار زیاد است که با قیمت‌های کم اقدام به فروش لینک می کنند که برخی از آنها بسیار غیر مفید هستند که با یک اشتباه می توان سئو سایت را زیر سؤال برد و با جریمه روبرو کرد. پس خرید بک لینک اصلاً توصیه نمی شود مگر این که یک متخصص و یا خود با توجه به آگاهی های لازم در رابطه با امر نحوه لینک گیری و این که باید از چه سایت هایی لینک گرفت یا نگرفت انجام شود.

لینک داخلی چیست؟

به پیوند هایی که درون یک سایت از یک محتوا به محتوای دیگر داده می شود لینک داخلی گفته می شود که از دو نظر حائز اهمیت است. اول این که کاربران با دیدن این لینک می توانند مقالات مرتبط را به راحتی پیدا و به آنها مراجعه کنند. دوم این که گوگل با استفاده از این پیوند و لینک های داخلی می تواند به درستی سایت ایندکس و اعتبار به آنها ببخشد.

لینک داخلی

لینک خارجی چیست؟

به پیوند هایی که از سایت به یک سایت دیگر می‌شود لینک خارجی گفته می‌شود. این نوع پیوند که به جا باشد در شرایط خاصی انجام شود نه تنها موجب افت سایت نخواهد شد بلکه تأثیر خوبی به لینک دهنده دارد.

لینک خارجی

نتیجه گیری

یکی از بهترین روش ها جهت افزایش فروش، رونق کسب کار اینترنتی و بازاریابی سئو سایت بشمار می‌رود. به طوری که با رعایت قوانین موتورهای جستجو می‌توان با یک ارتقاء جایگاه و رشد چشمگیر رو به رشد که از سایر روش‌های بازاریابی علاوه بر کم هزینه بودن بازدهی بهتری کسب کرد. از این رو قاب چین با ارائه خدمات سئو سایت آماده دریافت سفارشات سئو وب سایت شما وبمستران و صاحبان کسب کارهای اینترنتی می باشد. کافیست با ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فهرست مطالب