اکانت سایت ماز پرو

خرید اکانت ماز پرو یک ماهه [moz pro]

خرید اکانت ماز پرو یا اکانت موز پرو ( یک ماهه ) ابزاری قوی برای برسی سئو سایت

همان طور که می دانید برای داشتن یک کسب کار موفق در اینترنت و کسب فروش بالا و درامد زایی باید سایت از نظر سئو داخلی و سئو خارجی بسیار خوب کار شده باشد. که در این راستا ابزارهایی برای تحلیل، برسی و چکاب سئوی خارجی و حتی سئو داخلی وجود دارند، یکی از این ابزارها سایت ماز پرو می باشد که با استفاده گزینه های متعدد بخش پنل کاربری می توان سئو خارجی سایت مورد نظر را برسی و تحلیل کرد. حتی با استفاده از این تحلیلگر قوی می توان سایت رقیبا خود را تحلیل کنید و از آنها عقب نیفنید.

اما از آنجایی که استفاده از امکانات سایت تحلیلگر سئو سایت نیاز به اکانت پرو می باشد باید اقدام به خرید اکانت ماز پرو moz pro کنید که ما در این قسمت علاوه بر معرفی این ابزار قوی امکان خرید اکانت موز پرو را محیا کردیم تا با قیمت ایده آل تهیه کنید.

تحلیل کلمات کلیدی

با استفاده از اکانت ماز پرو می توان هزاران کلمه کلیدی خود را در نتایج موتور های جستجو تحلیل و برسی کرد.

آنالیز بک لینک ها

می توان بک لینک های خود و سایت رقیبان را برسی و آنلالیز و دامین اوتوریتی آنها را نیز مشاهده کرد.

مشاهده رتبه کلمات کلیدی

با اسنفاده از این ابزار می توان رتبه بندی هزاران کلمه کلیدی سایت را در بیش از ۱۷۰ موتور جستجو را مشاهه کرد.

ممیزی سایت

ماز پرو با برسی و تحیل سایت مشکلات سئویی را کاملا در اختیار ما قرار می دهد تا بتوان آنها را به خوبی رفع کرد.

خرید اکانت ماز پرو

ساخت و خرید اکانت ماز پرو یا همان موز پرو این کمک را به شما خواهد کرد تا به راحتی بتوانید با تامی امکاناتی که در اختیارتان است به صورت کامل سایت خود و حتی سایت رقیبانتان را تحلیل و برسی کنید، تا بتوانید سئو سایت خود را به شکل حرفه ای در دست بگیرید و مطالب، محصولات، کلمات کلیدی و … را به صدر نتایج موتور های جستجو بیاورید.

اکانت ماز پرو چه ویژگی هایی دارد؟

با استفاده از اکانت سایت ماز پرو MOZ می توانید به مواردی که در زیر لیست کرده ایم بپردازید و علاوه بر تحلیل مشکلات سئویی سایت خود را رفع کنید.

 • مشاهده رتبه بندی کلمات کلیدی
 • مشاهده بک لینک های سایت خود و دیگر سایت ها
 • مشاهده مشکلات فنی و سئویی سایت و رفع کامل آنها
 • امکان ایجاد کمپین،روند رشد سایت و کلمات و …
 • مشاهده جایگاه کلمات کلیدی در بیش از ۱۷۰ موتور جستجو قدرتمند

اکانت موز پرو یک ماهه

با خرید اکانت موز پرو یک ماهه ارزان از ما می توانید به مدت ۳۰ روز از تمامی امکانت این سایت استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

اکانت ماز پرو
قیمت مناسب
قیمت کاملا مناسب

قیمت خرید اکانت سایت ماز یک ماهه از قاب چین بسیار کم و هر کاربری می تواند از آن استفاده کند.

داری امکانات کامل

اکانت یک ماهه موز پرو که از قاب چین تهیه می کنید نسخه حرفه ای و تمامی امکانات را دارد.

کاربری راحت
کاربری راحت و آسان

کار با این ابزار بسیار ساده است به طوری که در هر سطی و دانشی که باشید میتواید از آن استفاده کنید.

قیمت اکانت ماز پرو

این قیمت و تعرفه اکانت سایت موز پرو یک ساله در سایت اصلی و به دلار می باشد.

همان طور که در پایین و تصویر می بینید تعرفه خرید اکانت ماز پرو یک ساله (MOZ Pro) در سایت اصلی در سه پلن از ۱۲۹ دلار برای ( پایه ) ۱۹۹ دلار برای ( به علاوه ) و ۲۹۹ دلار برای پلن آخر و ( کامل ) لحاض شده که با تبدیل به تومان چیزی تقریبا ۳ میلبون تومان برای پلن آخر و کامل می باشد که تهیه آن بی شک برای تمامی کابران امکانذیر نیست.

از این رو ما اکانت یک ماهه موز پرو را باقیمت ناچیز و بسیار کم یعنی ۲۹ هزار تومان ارائه کردیم که یک قیمت بسیار ناچیز می باشد و هر کابری می تواند در راستای تحلیل، برسی و آنلایز سایت خود و رقبا را به صورت کامل و با امکانات حرفه ای این ابزار سئو از آن استفاده کند.

خب جهت تهیه و خرید اکانت یک ماهه MOZ Pro با قیمت ارزان و مناسب می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید و پس از پرداخت هزینه اکانت را تحویل  و استفاده کنید.

فرم خرید اکانت ماز پرو Moz Pro یک ماهه

 • قیمت اکانت یک ماهه (فول امکانات) ۲۹۰۰۰ تومان می باشد.
 • تمامی فیلد ها را به دقت پرکنید.
 • اطلاعات اکانت خریداری شده به ایمیل و همچنین به صورت پیامک به شماره همراهی که در فیلد وارد می کنید ارسال می شود.
 • مدت زمان ارسال ۱ الی ۶ ساعت کاری می باشد.
 • از زمان دریافت اطلاعات اکانت ورد به پنل ماز پرو ۳۰ روز شما محاسبه می شود.
 • قیمت: ۲۹,۰۰۰ تومان
خرید اکانت موز پرو حرفه ای

چرا ماز پرو؟

سایت ماز یا ابزار سئوی ماز یکی از قدرتمند ترین ابزارها جهت تحلیل و برسی سئو سایت و رفع مشکلات آن می باشد که با جود گزینه های متعدد برای تحلیل و مشاهده مشکلات سایت کار کردن با آن بسیار ساده و راحت است. با استفاده از این تحلیلگر سئوی قوی علاوه بر سایت خود می توان دیگر ساتهای رقبا را نیز برسی کرد.

قیمت اکانت ماز چند است؟

قیمت اکانت ماز در سایت اصلی یعنی (moz.com) یکساله از ۱۷۹ دلار شروع و پلن سوم ۲۹۹ دلار می باشد که تهیه این پلن ها برای تمامی کابران امکان پذیر نیست از این رو قاب چین در این بخش اکانت پرو ماز (یک ماهه) را با قیمت استثنایی فقط ۲۹۰۰۰ تومان ارائه کرده تا هر کاربری به راحتی بتواند از تمامی امکانات این ابزار تحلیلگر سئو سایت استفاده کنند.

چگونه اکانت یک ماهه ماز پرو را خریداری کنیم؟

خرید اکانت ماز یک ماهه بسیار ساده است کافیست وارد همین بخش شده و از طریق فرم با وارد کردن اطلاعات دقیق نام، ایمیل و شماره همراه اقدام به خرید آنلاین کنید. پس از ثبت سفارش شما ما اطلاعات اکانت را علاوه بر ایمیل به صورت پیامک برای شما ارسال خواهیم کرد. در نظر داشته باشید که مدت ۳۰ روز اکانت از لحظه ای که اطلاعات ورد به ماز پرو ارسال می شود شروع خواهد شد.