کد تبلیغات متنی وردپرس

کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ با استایل و افکت های زیبا

(3 رای ، میانگین: 5٫00 از 5)

در این مطلب کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ را برای شما کاربران عزیز قاب چین آماده کردیم که از استایل و افکت های بسیار زیبا برخوردار است و شما می توانید به راحتی از این کد تبلیغات متنی وردپرس در وبلاگ در سایت خود استفاده کنید همچنین در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که از این کد تبلیغات متنی چگونه استفاده کنید با ما تا پایان اموزش همراه باشید …

اگر مقالات قبلی ما را مشاهده کرده باشید ما آموزشی در رابطه با تبلیغات متنی وردپرس منتشر کردیم که در این آموزش برای ایجاد تبلیغات متنی در سایت از افزونه کاربردی وردپرس استفاده می شد اما با توجه به این که برخی از کاربران قصد ندارند برای انجام هر کاری از افزونه وردپرس استفاده کنند بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم پستی را منتشر کنیم که بتوان با استفاده از کد تبلیغات متنی حرفه ای در وبسایت منتشر کرد  که با استفاده از کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ شما قادر خواهید بود تبلیغات متنی با استایل و افکت های زیبا در سایت خود داشته باشید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

اما تبلیغات متنی چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که می دانید امروزه بیش  ۹۰ درصد کسب و کارها برای افزایش بازدهی کسب و کار خود و همچنین افزایش فروش از تبلیغات استفاده می کنند، این تبلیغات می‌تواند از نوع متنی و یا از نوع بنری و … باشد.در نتیجه این کارمی تواند در فروش محصولات و رونق کسب و کار تاثیر به سزایی داشته باشد، تبلیغات متنی همانطور که از نامش پیداست به صورت متن  به به همراه لینک فرود می باشد برای مثال قالب وردپرس لینک خواهد شد به آدرس دسته مربوطه قاب چین.

نکته:  شما کاربران عزیز اگر از وبلاگ  استفاده می کنید و قصد درج تبلیغات متنی در وبلاگ را دارید حال می تواند بلاگفا باشد یا رزبلاگ ، رزبلاگ ، پرشین بلاگ ، لوکس بلاگ و غیره … این کد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به راحتی این امکان و قابلیت را به وبلاگ خود اضافه و به تبلیغات بپردازید. فقط کافیست کد مربوط از کد تبلیغات متنی در وبلاگ استفاده کنید. همچنین کاربرانی که قصد استفاده از این کد تبلیغات متنی در وب سایت وردپرسی را دارند می بایست از کد مربوط به وردپرس استفاده کنند که هر دو نوع این کد را ما در ادامه مقاله ارائه خواهیم کرد.

کد تبلیغات متنی وردپرس

کاربرانی که قصد استفاده از این کد تبلیغات متنی وردپرس را دارند می بایست از کد زیر استفاده و طبق آموزش ما این امکان را به سایت خود اضافه کنند.

برای اضافه کردن کد تبلیغات متنی در وردپرس ابتدا کد زیر را داخل فایل style.css پوسته وردپرس خود وارد کنید.

 

بعد از وارد کردن کد بالا در فایل استایل  پوسته وردپرس  نوبت به نمایش تبلیغات متنی در وب سایت است برای این کار کافیست اطلاعات خود را با اطلاعات موجود در کد زیر جایگزین و کد را در بخش مورد نظر که تصمیم دارید تبلیغ نمایش داده شود قرار دهید برای مثال می‌توانید در ابزارک ها  و ستون کناری یا فوتر درج کنید.

 

کد تبلیغات متنی وبلاگ

آن دسته از کاربرانی که از وبلاگ استفاده می کنند و قصد دارند تا در وبلاگ خود از تبلیغات متنی استفاده کنید کافیست طبق آموزش زیر عمل کنید.

توجه: از آنجایی که قالب وبلاگ ها به صورت html طراحی شده فایل style.css ندارند بر همین اساس جهت وارد کردن استایل این تبلیغات متنی حرفه ای باید طبق آموزش زیر عمل کنید.

ابتدا کد زیر را بین روتک  <head></head> قالب وبلاگ خود قرار دهید.

 

 

بعد از انجام مراحل بالا نوبت به نمایش تبلیغات متنی در وبلاگ است. برای این کار بعد از ویرایش اطلاعات کد زیر آن را در جایگاه مورد نظر وبسایت خود قرار دهید.

 

نتیجه کار:

کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ

 

به پایان  این مقاله آموزش وردپرس یعنی کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ رسیدیم از اینکه ما را همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم پیروز و موفق باشید.

در این رابطه بخوانید:

افزونه تبلیغات متنی وردپرس

 

منبع:   قاب چین |  آموزش وردپرس

سعید حبیبی

مدیر و مؤسس قاب چین ، دوست دار کسب کار اینترنتی - دنیای وب و وردپرس از سال 1387 ، که توانسته ام در این بازه زمانی بهترین ها را رقم بزنم.

نوشته‌های مرتبط

قوانین ارسال دیدگاه

  • از ارسال دیدگاه های فینگلیش خود داری کنید در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
  • از ارسال دیدگاه های نامرتبط با این مقاله خوداری کنید در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
دیدگاه‌ها

*
*